Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIM ALANI

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Heroes İzleyen Varmı?

2 posters
YazarMesaj
G

G

Yaşadığı Şehir : Adana

Heroes İzleyen Varmı? Empty
MesajKonu: Heroes İzleyen Varmı?   Heroes İzleyen Varmı? Icon_minitime10.04.07 9:57

Çok beğendim ben..

Heroes İzleyen Varmı? 350pxheroescastlk2

Heroes, 25 Eylül 2006 tarihinde Amerikan NBC kanalında yayınlanmaya başlamış olan televizyon dizisidir. Dizinin ilk bölümü 14,3 milyon seyirci çekmiş ve NBC kanalında beş yıldır en fazla reyting alan dizi olmuştur. Heroes'un ilk bölümü 4 Mart Pazar günü 21:00'da CNBC-e'de yayınlanmıştır.
Dizi "sıradan insanlar gibi olduğunu düşünürken, bir gün inanılmaz yeteneklerle uyanan" insanların hikayesini anlatıyor. Bir Japon, zamanı ve mekanı yönlendirebildiğini keşfeder. New York'lu bir ressam, geleceği resmedebilmektedir. Liseli bir ponpon kız, hiçbir şekilde yara almadığını keşfeder. Dul bir anne, güçlü bir ikinci kişiliğe sahip olduğunu farkeder. Asıl olan ise bütün bu insanların "insanlığı kurtarmak" adına yapmaları gereken görevleri vardır.

Geçen bölümleri www.heroes.gen.tr 'den indirebilirsiniz..
seray

seray

Yaşadığı Şehir : ----AdAnA----

Heroes İzleyen Varmı? Empty
MesajKonu: Geri: Heroes İzleyen Varmı?   Heroes İzleyen Varmı? Icon_minitime12.06.07 20:12

valla gübü cüm ben izledim izliom devam ediom çok güsel bi dizi izlenmesi gerekio tafsiye ediom.. ama çok gerçekçi takılanlar sevmeyebilir x-man vari şelr hoşunuza gidosa bakın derim Smile

Heroes İzleyen Varmı?
1 sayfadaki 1 sayfası