Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIM ALANI

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

SON OSMANLI YANDIM ALİ UNUTULMAZ MÜZİĞİ...

2 posters
YazarMesaj
mahmutsa
Misafir

SON OSMANLI YANDIM ALİ UNUTULMAZ MÜZİĞİ... Empty
MesajKonu: SON OSMANLI YANDIM ALİ UNUTULMAZ MÜZİĞİ...   SON OSMANLI YANDIM ALİ UNUTULMAZ MÜZİĞİ... Icon_minitime23.03.07 13:34

https://www.youtube.com/watch?v=QyDT3qBZQog

ARKADAŞLAR FİLİM İLK GİRDİĞİ GÜN GİTTİM COK BEYENDİM VE ŞARKIYA HASTA OLDUM.....KALPTEN SEVENLER İÇİN
serhaddar

serhaddar

Yaşadığı Şehir : ANTALYA

MesajKonu: Geri: SON OSMANLI YANDIM ALİ UNUTULMAZ MÜZİĞİ...   SON OSMANLI YANDIM ALİ UNUTULMAZ MÜZİĞİ... Icon_minitime26.03.07 9:05

HAKİKATEN BEN DE ÇOK SEVDİM BU FİLMİ ŞARKILARI,HELE KENAN KARDEŞİM YOK MU SÜPER.HER NE KADAR SANER CİN TAVUĞU SÖYLENTİLER ÇIKARSA DA KENAN LA İLGİLİ...HEPSİ YALAN...O DELİ YÜREK ABİ....HEYEEEEE......
http://blog.haberturk.com
AHMET

MesajKonu: Geri: SON OSMANLI YANDIM ALİ UNUTULMAZ MÜZİĞİ...   SON OSMANLI YANDIM ALİ UNUTULMAZ MÜZİĞİ... Icon_minitime26.03.07 10:41

heye kosavalı o ona göre haaaaaaaaaaaaaa cheers
SaNeRşAh
Misafir

MesajKonu: Geri: SON OSMANLI YANDIM ALİ UNUTULMAZ MÜZİĞİ...   SON OSMANLI YANDIM ALİ UNUTULMAZ MÜZİĞİ... Icon_minitime26.03.07 13:39

Uğur yücel falan diyolar ama neyse.Bide bu kral tv deki bülentle Davut Güloğlu diyolar söylenti tabii buda Shocked
SaNeRşAh
Misafir

MesajKonu: Geri: SON OSMANLI YANDIM ALİ UNUTULMAZ MÜZİĞİ...   SON OSMANLI YANDIM ALİ UNUTULMAZ MÜZİĞİ... Icon_minitime26.03.07 13:41

Razz Kardeş bu ibrahim tatlıses içinde bi dağ hikayesi var ama onu burda yazmayim.Anladın sen onu

SON OSMANLI YANDIM ALİ UNUTULMAZ MÜZİĞİ...
1 sayfadaki 1 sayfası