Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIM ALANI

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

Kurtların Vadisi

4 posters
YazarMesaj
SaNeRşAh
Misafir

Kurtların Vadisi Empty
MesajKonu: Kurtların Vadisi   Kurtların Vadisi Icon_minitime16.03.07 11:04

Arkadaşlar lütfen herkes fikrini söylesin.KURTLAR VADİSİNİ ben geri istiyorum.İstemeyen seyretmesin ya....
serhaddar

serhaddar

Yaşadığı Şehir : ANTALYA

Kurtların Vadisi Empty
MesajKonu: Geri: Kurtların Vadisi   Kurtların Vadisi Icon_minitime16.03.07 12:05

YASİNİ ARAMAYACAKTIN!!!!
http://blog.haberturk.com
soner

soner

Yaşadığı Şehir : Ve bir akşam üstü yanınız da kimsecikler olmaz; Ya da olması gerekenler yanınızdakiler değildir.

Kurtların Vadisi Empty
MesajKonu: Geri: Kurtların Vadisi   Kurtların Vadisi Icon_minitime18.03.07 17:02

kardeş internette kurlar vadisinin bölümleri varmış polatın askerdeyken çektiği görüntülermiş bu arara bende tekrar yayınına devam etmesini istiyorum
SaNeRşAh
Misafir

Kurtların Vadisi Empty
MesajKonu: Geri: Kurtların Vadisi   Kurtların Vadisi Icon_minitime20.03.07 9:05

Kurtlar Vadisinin tiryakisi geçinen sevgili arkadaşlarım neden yorum yazmıyosunuz acaba
mahmutsa
Misafir

Kurtların Vadisi Empty
MesajKonu: Geri: Kurtların Vadisi   Kurtların Vadisi Icon_minitime20.03.07 11:02

İNSANLARIN YARALARI VARKİİ YAYINDAN KALDIRILDI DİZİ..İNSNALAR GERÇEKLERİ ZATEN BİLİYORLAR HİÇ ŞÜPEMİZ OLMASINKİ YENİDEN BİR BAŞKA DİZİYLE YENİDEN ÇIKACAKTIR MERAK ETMEYİN...
HÜSEYİN01

HÜSEYİN01

Kurtların Vadisi Empty
MesajKonu: Geri: Kurtların Vadisi   Kurtların Vadisi Icon_minitime20.03.07 21:57

bencede kalkamaması lazımdı kurtlar vadisinin insanların gerçekleri öğrenmesi istenmiyormuş gibi hareket ediliyor gerçektende
AHMET

Kurtların Vadisi Empty
MesajKonu: Geri: Kurtların Vadisi   Kurtların Vadisi Icon_minitime20.03.07 23:21

internetteki bölümleri hangisi aceba.KURTLAR VADİYE GERİ DÖNECEK kafanızı yormayın arkadaşlar
serhaddar

serhaddar

Yaşadığı Şehir : ANTALYA

Kurtların Vadisi Empty
MesajKonu: Geri: Kurtların Vadisi   Kurtların Vadisi Icon_minitime22.03.07 23:57

KURTLAR VADİSİ TAM TERSİNE AT GÖZLÜKLERİNİ ÇIKARMAK İSTEYEN BİR DİZİDİR.YILLARDIR SIRF BATIDA İSTANBULDA İZMİRDE RAHAT GEZSİN İNSANLAR DİYE NİCE EVLATLAR ŞEHİT DÜŞÜYOR.OY SEVDASINA ETNİK KESİMLERE SEMPATİK GÖRÜNELİM DİYE ASKERİMİN BAŞINA ÇUVAL GEÇİRTENLER...ŞİMDİ DE VAY EFENDİM İNSANLARI GALYANA GETİRMEYECEKMİŞİZ.YAAHU ARKADAŞIM SEN BU ÜLKEDE OTOBÜSTEN İNDİRİLİP ÖLDÜRÜLEN SİLAHSIZ ERLERİ DUYDUN MU....MAGAZİNLE VAY EFENDİM KİMİ KİMİ.......DİYE TELEVOLELERLE UYUTULAN BU ÜLKENİN SAKİNLERİ YARIN ÖBÜRGÜN UYANDIKLARINDA ALTLARINDA ÜSTLERİNDE TANIMADIKLARI İNSANLARI GÖRÜRLER.
KURTLAR VADİSİ TERÖR BİR ŞİDDET DİZİSİ DEĞİLDİR..BİR UYANIŞTIR. AYIPLAROLSUN İZLEMEYENE YAZIKLAR OLSUN İZLEYENİ ELEŞTİRENE......AMERİKAN ÖZENTİSİ KÜÇÜK PARİS HİLTONLARA DÖNÜŞEN KIZLARIMIZA BİR UYARIDIR. BU VATAN KOLAY ALINMADI BU ÜMMET ESARET ALTINDA YAŞAMAYAN TEK ULUSTUR.VE BU MİLLET Kİ PEYGAMBERİ TARAFINDAN MÜJDELENMİŞTİR.BİZ Kİ İSTANBULU FETHEDEN GÜZEL HÜKÜMDARIN ECDADIYIZ.
SANERİN DE DEDİĞİ GİBİ VATAN TOPRAĞI KUTSALDIR,KADERİNE TERK EDİLEMEZ.......

En son tarafından 23.03.07 12:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://blog.haberturk.com
SaNeRşAh
Misafir

Kurtların Vadisi Empty
MesajKonu: Geri: Kurtların Vadisi   Kurtların Vadisi Icon_minitime23.03.07 0:07

Serhat Kardeşim yazını okuyorum da yanlış diyebileceğim bir nokta bulamıyorum.Elindekinin değerini bilmeyen , kime özensem sevdası içinde değerlerini kaybeden , atalarına ve bu vatan uğruna gözünü kırpmadan şehit olan askerlerimize karşı utanma duygusunu kaybeden bu zihniyet hala utanmadan böyle şeyler söyleyebiliyor.YAZIKLAR OLSUN...

Kurtların Vadisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kurtlar vadisi tekrar geliyor