Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIM ALANI

AramaLatest imagesAnasayfaKayıt OlGiriş yap

UZAK DURULMASI GEREKEN FİLMLER

3 posters
YazarMesaj
serhaddar

serhaddar

Yaşadığı Şehir : ANTALYA

UZAK DURULMASI GEREKEN FİLMLER Empty
MesajKonu: UZAK DURULMASI GEREKEN FİLMLER   UZAK DURULMASI GEREKEN FİLMLER Icon_minitime30.06.07 10:42

Babil yeni izledim ve çokpişman oldum bence izlemeyin.

23 numara Jim Carrey nin filmi bence çok kötü izlemeyin.

Lütfen siz de uyarın kötü film izlemeyelim.

Karayip korsanlarının ilk iki filminin aksine serinin 3. filmi çok kötü,sakın izlemeyin Evil or Very Mad
http://blog.haberturk.com
Justi

Justi

Yaşadığı Şehir : adana

MesajKonu: Geri: UZAK DURULMASI GEREKEN FİLMLER   UZAK DURULMASI GEREKEN FİLMLER Icon_minitime02.07.07 7:04

Sadece Karayip Korsanlarına katılabileceğim..3. film ilk ikisininden daha saçmaydı..Ama efektler için Johnny Depp için izlenebilir..

Alejandro González Iñárritu filmlerini de çok beğenirim..Gerek Paramparça Aşklar ve Köpekler gerek 21 Grams gereksede Babil..Babil'in biraz süresi uzundu onun dışında sıkı filmdi..

Benim son zamanlarda izleyipte tavsiye etmediğim..

1.si Jude Law'un-Hırsız adlı filmi..
2.si Hills Have Eyes 2 adlı film..Pek tavsiye etmiyorum..
http://www.turkforumuz.biz
serhaddar

serhaddar

Yaşadığı Şehir : ANTALYA

MesajKonu: Geri: UZAK DURULMASI GEREKEN FİLMLER   UZAK DURULMASI GEREKEN FİLMLER Icon_minitime02.07.07 10:35

Paramparça aşklar ve köpekleri de hiç sevmemiştim ama zevk meselesi netice de 21 gramda gerçekten oyunculuk açısından iyi bir film ama çok fazla bunalım Babil de ,demek ki siz psikolojik drama seviyosunuz ben hiç sevmem,o yüzden uyardım ama Hills have eyes yani Tepenin Gözleri gerçekten çok kötü bir film,izlenmesini tavsiye etmiyorum.

Ama Babilde şuna da değinmek lazım ki müthiş bir kurgu var ama mesela bu tarz bir yaklaşım olan kelebek etkisi çok daha müthiş bir film...Babille kıyaslamam bile...

katkılarınız için teşekkürler.
http://blog.haberturk.com
G

G

Yaşadığı Şehir : Adana

MesajKonu: Geri: UZAK DURULMASI GEREKEN FİLMLER   UZAK DURULMASI GEREKEN FİLMLER Icon_minitime08.09.07 21:51

hostel 2 affraid affraid güya şiddet sahnesi var diye seyirci topluolar..aksine hiçbişe yok paralar boşa gidio..ayrıca şiddete hayır !!

UZAK DURULMASI GEREKEN FİLMLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-